دوره اموزش زبان آلمانی


اين دوره در دپارتمان تخصصي زبان آلماني اكادمي نوبل به صورتي كاملاً هدفمند بسته به نياز زبان اموزان توسط اساتيد خبره و با تجربه برگزار مي گردد.
در اين دپارتمان زبان اموزان به سه دسته تقسيم ميشوند:
دسته اول متقاضيان دوره مكالمه هستند كه به صرف علاقه يا نياز تمايل به يادگيري مهارتهاي بيان و شنيدار همراه با گرامر و لغت دارند. در اين دوره مبناي كار بر روي كتاب Studio و تعدادي كتاب جانبي صورت مي پذيرد و زبان اموزان در كلاسي كاملا انفرادي با كنترل و تعامل كامل با استاد طي بازه زماني ٣ الي ٦ ماه به تسلط كامل در مكالمه روزمره زبان آلماني نائل مي ايد.
دسته دوم متقاضيان تحصيل و بورسه در كشور آلمان و يا آلماني زبان هستند كه طي بازه زماني نسبتا محدودي از سطح مبتدي مي بايست به سطح B2 در يكي از ازمونهاي سفارت برسند.
براي اين افراد دوره اي ويژه و تخصصي توسط اساتيد عالي رتبه به صورت كاملا خصوصي برگزار ميگردد كه افراد طي بازه زماني ٥ الي ٨ ماه بسته به تعداد روزهاي حضورشان در هفته در كلاس ها  با سطحي عالي و ارامش كامل در ازمون شركت كرده و مدرك بين المللي مورد نظررا كسب مي نمايند.
دسته سوم پزشكان هستند كه به هدف ادامه تحصيل و يا اشتغال قصد مهاجرت به آلمان و يا كشورهاي آلماني زبان را دارند كه معمولا با ذيغ زماني مواجه و مي بايست مهارتهاي  خود را ارتقا و به سطح بسيار بالايي برسانند، كه براي اين گروه از متقاضيان توسط اساتيد خبره و زبردست دوره اي كاملاً خصوصي و ويژه ترتيب داده مي شود تا افراد علاوه بر تسلط بر زبان با انواع سوالات رايج در ازمون ها آشنا شده و توانمندي كامل براي حضور با آرامش در ازمون و مصاحبه را كسب نمايند.
در دوره ويژه نوبل براي زبان آلماني با وجود برگزاري كلاس به صورت VIP ( خصوصي) ، افراد در مقايسه با ساير كلاسهاي گروهي هم شهريه كمتري پرداخت مي كنند و هم در زمان كمتر با حضور و رسيدگي اساتيد برجسته به نتيجه بسيار بهتري دست مي يابند.
امكان برگزاري كلاس هم از ساعت ٧ صبح الي ١٠ شب وجود دارد و جلسات به صورت سانس هاي ٩٠ دقيقه اي برگزار مي گردد.
جهت كسب اطلاعات بيشتر و حضور در جلسه مشاوره رايگان با ما تماس بگيريد.