زبان فرانسه


اين دوره در دپارتمان تخصصي زبان فرانسه اكادمي نوبل به صورتي كاملاً هدفمند بسته به نياز زبان اموزان توسط اساتيد خبره و با تجربه برگزار مي گردد

در اين دپارتمان زبان اموزان به سه دسته تقسيم ميشوند: 
دسته اول متقاضيان دوره مكالمه هستند كه به صرف علاقه يا نياز تمايل به يادگيري مهارتهاي بيان و شنيدار همراه با گرامر و لغت دارند. در اين دوره مبناي كار بر روي كتاب Alter ego plus صورت مي پذيرد و زبان اموزان در كلاسي كاملا انفرادي با كنترل و تعامل كامل با استاد طي بازه زماني ٣ الي 6 ماه به تسلط كامل در مكالمه زبان فرانسه نائل مي ايد. 
دسته دوم متقاضيان كبك هستند كه طي بازه زماني نسبتا محدودي از سطح مبتدي مي بايست به سطح B2, B2 در يكي از ازمونهاي TEF.  TCF برسند.
براي اين افراد دوره اي ويژه و تخصصي كبك توسط اساتيد عالي رتبه به صورت كاملا خصوصي برگزار ميگردد كه افراد طي بازه زماني ٣ الي ٦ ماه بسته به تعداد روزهاي حضورشان در هفته در كلاس ها  با سطحي عالي و ارامش كامل در ازمون شركت كرده و مدرك بين المللي مورد نظررا كسب مي نمايند.
دسته سوم متقاضيان مصاحبه هستند كه معمولا با ذيغ زماني مواجه و مي بايست مهارتهاي مصاحبه اي خود را ارتقا و به سطح قابل قبولي برسانند، كه براي اين گروه از متقاضيان توسط اساتيد خبره و زبردست مصاحبه دوره اي كاملاً خصوصي ترتيب داده مي شود تا فرد تمام حالات ممكن در مصاحبه را پيش از ان تجربه كرده و با امادگي كامل در ان حضور به عمل رساند.

در دوره ويژه نوبل براي زبان فرانسه با وجود برگزاري كلاس به صورت VIP ( خصوصي) ، افراد در مقايسه با ساير كلاسهاي گروهي هم شهريه كمتري پرداخت مي كنند و هم در زمان كمتر با حضور و رسيدگي اساتيد برجسته به نتيجه بسيار بهتري دست مي يابند.
جهت كسب اطلاعات بيشتر و حضور در جلسه مشاوره رايگان با ما تماس بگيريد.